piątek, 28 kwietnia 2017

CZYM DLA CIEBIE JEST IDEALNA CERA?

Czym dla Ciebie jest idealna cera?


A) Perfekcyjnie wykonanym makijażem, który kryje wszystkie niedoskonałości skóry i przy okazji zmienia rysy twarzy.  

B) Gładką i promienną buzią, która doskonale prezentuje się bez makijażu.

C) Trochę A), trochę B). :-) 

    Jeśli wybrałaś odpowiedź A), to muszę Cię zmartwić, ale... Nadmierne maskowanie niedoskonałości nie rozwiązuje problemów cery, często również je pogłębia. Czy nie zastanawiałaś się czasem, dlaczego własna rodzina Cię nie poznaje, kiedy prezentujesz się bez makijażu? Gruba warstwa fluidu, korektora i pudru sprawia, że wyglądamy nienaturalnie. Sprzyja również zatykaniu się porów, a od tego już krótka droga do wągrów, zaskórników czy pryszczy. Czas, żebyś porzuciła swoją kosmetyczkę – walizkę charakteryzatorki i skupiła się na pielęgnacji cery. Mam na myśli zabiegi w domowym zaciszu, a nie w drogich, luksusowych gabinetach kosmetycznych. Uwierz, że porządne oczyszczenie i nawilżenie nie zajmuje więcej czasu niż precyzyjne nałożenie fluidu, a działa na źródło Twoich problemów z cerą. Najważniejsze, żebyś nauczyła się właściwej pielęgnacji skóry twarzy, w którą wtajemniczę Cię w moich kolejnych postach. Jeżeli jesteś bardzo niecierpliwa, to zachęcam do kontaktu: magda@calawblasku.pl. Podeślę Ci kilka wskazówek, jak możesz rozpocząć metamorfozę, aby nie być całą w make-upie tylko... całą w blasku. 
   
    Jeśli wybrałaś odpowiedź B) to: Witaj w klubie! Mamy podobne spojrzenie na piękno. Pielęgnujemy cerę, aby była doskonałym podłożem dla make-upu, ale oczywiście naturalnego, niewidocznego i dobrego dla skóry. Może wymienimy się tajemnicami pielęgnacyjnymi? Odwiedzaj mojego bloga i zostaw po sobie jakiś komentarz Przyjaciółko Blasku! 

    Jeśli wybrałaś odpowiedź C), to przeczytaj dwa powyższe akapity. Staraj się dążyć do tego, żeby w Twoich nawykach było więcej z B) niż z A). Pamiętaj, że dzięki regularnej pielęgnacji nie będziesz potrzebowała makijażu i może nawet opóźnisz pojawienie się zmarszczek.
            
    Dziewczyny! Czy nie lepiej jest zwalczać problemy, niż je tuszować? Porzućcie wszelką modę na superkryjące makijaże: blendowanie, konturowanie, itp. Piękniejsze jesteście bez nich! Przeznaczcie czas, który poświęcałyście porannemu make-upowi, na pielęgnację, a zdrowej i pięknej cery pozazdrości Wam niejedna „modelka” Instagrama. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.